Send til
|

Kontakt

KUNDESERVICE

Webshop

Telefon: +45 39 46 03 77

E-mail: webshop@olelynggaard.com

Telefontid:
Mandag-torsdag: Kl. 08.00–16.00
Fredag: Kl. 08.00-15.00

Svar på e-mail indenfor 24 timer i hverdagene.

Forhandlere

Telefon: +45 39 46 03 00
Fax: +45 39 46 03 03

E-mail: customerservice@olelynggaard.com

Andre henvendelser

E-mail: info@olelynggaard.com

HOVEDKONTOR

Danmark

Telefon: +45 39 46 03 00
Fax: +45 39 46 03 03

E-mail: info@olelynggaard.com

FLAGSKIBSBUTIKKER

København K

Ny Østergade 4
1101 København K

Telefon: +45 33 33 03 45

E-mail: copenhagen@olelynggaard.com

Københavns Lufthavn

Terminal 2-3
2770 Kastrup

Telefon: +45 32 31 48 40

E-mail: kastrup@olelynggaard.com

Stockholm

Grev Turegatan 14
11146 Stockholm

Telefon: +46 (0)866 411 55

E-mail: stockholm@olelynggaard.com

München

Im Hotel Bayerischer Hof
Promenadeplatz 2-6
80333 Munich
Tyskland

Telephone: +49 89 210 204 690

E-mail: munich@olelynggaard.com

Sydney

89 Market Street
Sydney NSW 2000

Telefon: +61 2 9283 4757

E-mail: sydney@olelynggaard.com

Paris

4, Rue Du 29 Juillet
75001 Paris
Frankrig

Telefon: +33 (0) 145 08 1925

E-mail: paris@olelynggaard.com

MARKETING

Global Marketing Director
Sanne Ejegaard-Pedersen
E-mail: sanne@olelynggaard.com

PUBLIC RELATIONS

Global PR

Line Lund Dalgaard
E-mail: line@olelynggaard.com

Sofie Amalie Vesterby Damm
E-mail: sofie.damm@olelynggaard.dk

General inquiries

E-mail: press@olelynggaard.com

Nyhedsbrev
Vær den første til at få nyhederne om udsøgte nye designs, særlige begivenheder, butiksåbninger, og meget mere.
Send til
|
2022 © Ole Lynggaard A/S